öppet vardagar 10-20 • helger 10-18
Följ oss på Instagram
  • index-banner-1
  • index-banner-3

Söka jobb

Är du intresserad av att jobba på Grand Samarkand?

Då är du välkommen att kontakta den butik, café eller restaurang du önskar jobba i.

Kontaktuppgifter hittar du här:

3butiken Samarkand www.tre.se
Akademibokhandeln www.akademibokhandeln.se
Apoteket www.apoteket.se
Askelyckan www.askelyckan.se
BR Leksaker www.br.se
Baked & Grilled baked.grilled@hotmail.com
Bergqvist Skor www.bergqvistskor.se
Bik Bok www.bikbok.com
Carlings www.carlings.se
Cassels www.cassels.se
Cervera www.cervera.se
Chili & Wok www.chili-wok.se
Clas Ohlson www.clasohlson.se
Cubus www.cubus.com
Deichmann www.deichmann-sko.se
Dressmann www.dressmann.com
Duffy info@vaskaffaren.se
Espresso House www.espressohouse.se
EuroNail www.euronail.se
Flash www.flashwoman.se
Gerdas Te & Kaffehandel www.gerdaste.se
Gina Tricot www.ginatricot.se
Glitter www.glitter.se
Graffiti Café www.graffiticafe.se
H&M www.hm.com
Hallbergs Guld www.hallbergsguld.se
Haga Hem www.hagahem.se
Hemtex www.hemtex.com
Indiska www.indiska.se
Intersport www.intersport.se
JC www.jc.se
Jack & Jones www.jackjones.com
Jezz vaxjo@jezzmode.se
KappAhl www.kappahl.com
Kicks www.kicks.se
Lagerhaus www.lagerhaus.se
Levi´s Store www.levi.com
Life www.lifebutiken.se
Lindex www.lindex.com
Lyko www.lyko.se
McDonald’s www.mcdonalds.se
Multi Brand Shoes www.multibrandshoes.se
MQ www.mq.se
New Yorker www.newyorker.de
Phone House www.phonehouse.se
Polarn O. Pyret www.polarnopyret.se
Rituals www.rituals.com
Scorett www.scorett.se
Skult www.skult.se
Smycka www.smycka.se
Stadium www.stadium.se
Subway www.subway.com
Synsam www.synsam.se
Systembolaget www.systembolaget.se
Telia Sonera www.telia.se
Tele2 www.tele2.se
Telenor www.telenor.se
The Body Shop www.thebodyshop.se
Trend House www.trendhouse.se
True Me www.trueme.se
Phone House www.phonehouse.se
Ur & Penn www.uropenn.se
Zizzi www.ball-group.com
Vero Moda www.veromoda.com
We Love Food www.welovefood.se
Volt www.voltfashion.se

Du kan också söka jobb direkt hos Arbetsförmedlingen. En länk till deras webbplats hittar du här:

Öppettider

Grand Samarkand
Måndag - Fredag 10:00 - 20:00
Lördag 10:00 - 18:00
Söndag 10:00 - 18:00
ICA Maxi 07:00 - 22:00
McDonald's 09:00 - 24:00
Systembolaget
Måndag - Fredag 10:00 - 19:00
Lördag 10:00 - 15:00
 
Öppettider storhelger →

Tekniska museets Maker Tour

Söndag 29 maj kl 10 kommer ”Maker Tour” från Tekniska museet till Grand Samarkand. En ambullerande minibuss med roliga aktiviteter för barn och ungdomar. I sann Maker…

Massagens dag 12 maj

Torsdag 12 maj är det Massagens dag. Mellan kl 12-20 kommer det finnas några massörer på plats i gallerian och det ges då möjlighet att sätta sig…

Upplev sommaren i Växjö

Det finns mycket som lockar i Växjö i sommar. Stora evenemang med heta artister, svalkande drycker på härliga uteserveringar och shopping för alla smaker. Senaste…

Grand Samarkand
×