öppet vardagar 10-20 • helger 10-18
Följ oss på Instagram

Söka jobb

Är du intresserad av att jobba på Grand Samarkand?

Då är du välkommen att kontakta den butik, café eller restaurang du önskar jobba i.

Kontaktuppgifter hittar du här:

3butiken Samarkand www.tre.se
Akademibokhandeln www.akademibokhandeln.se
Apoteket www.apoteket.se
Askelyckan www.askelyckan.se
BR Leksaker www.br.se
Baked & Grilled baked.grilled@hotmail.com
Bergqvist Skor www.bergqvistskor.se
Bik Bok www.bikbok.com
Carlings www.carlings.se
Cassels www.cassels.se
Cervera www.cervera.se
Chili & Wok www.chili-wok.se
Clas Ohlson www.clasohlson.se
Cubus www.cubus.com
Deichmann www.deichmann-sko.se
Dressmann www.dressmann.com
Elgiganten Phone House www.phonehouse.se
Espresso House www.espressohouse.se
EuroNail www.euronail.se
Flash www.flashwoman.se
GameStop+ www.gamestop.se
Gerdas Te & Kaffehandel www.gerdaste.se
Gina Tricot www.ginatricot.se
Glitter www.glitter.se
H&M www.hm.com
Hallbergs Guld www.hallbergsguld.se
HappyPhone www.happyphone.se
Hemtex www.hemtex.com
Indiska www.indiska.se
Intersport www.intersport.se
JC www.jc.se
Jack & Jones www.jackjones.com
Jezz vaxjo@jezzmode.se
KappAhl www.kappahl.com
Kicks www.kicks.se
Lagerhaus www.lagerhaus.se
Levi´s Store www.levi.com
Life www.lifebutiken.se
Lindex www.lindex.com
Lyko www.lyko.se
McDonald’s www.mcdonalds.se
Majkens Rum www.majkensrum.se
Multi Brand Shoes www.multibrandshoes.se
MQ www.mq.se
New Yorker www.newyorker.de
Polarn O. Pyret www.polarnopyret.se
Rituals www.rituals.com
Scorett www.scorett.se
Skult www.skult.se
Smycka www.smycka.se
Stadium www.stadium.se
Subway www.subway.com
Synsam www.synsam.se
Systembolaget www.systembolaget.se
Telia Sonera www.telia.se
Tele2 www.tele2.se
Telenor www.telenor.se
The Body Shop www.thebodyshop.se
Trend House www.trendhouse.se
Twilfit www.twilfit.se
Phone House www.phonehouse.se
Ur & Penn www.uropenn.se
Zizzi www.ball-group.com
Vero Moda www.veromoda.com
We Love Food www.welovefood.se
Volt www.voltfashion.se

Du kan också söka jobb direkt hos Arbetsförmedlingen. En länk till deras webbplats hittar du här:

Öppettider

Grand Samarkand
Måndag - Fredag 10:00 - 20:00
Lördag 10:00 - 18:00
Söndag 10:00 - 18:00
ICA Maxi 07:00 - 22:00
McDonald's 09:00 - 24:00
Systembolaget
Måndag - Fredag 10:00 - 19:00
Lördag 10:00 - 15:00
 
Öppettider storhelger →

Ikea Kök på turné v42

IKEA ”gatu”KÖK rullar in i Växjö med stopp på Grand Samarkand. Träffa Ikeas köksspecialister, ses utställningskök, få inspiration och påbörja resan mot ditt nya drömkök. IKEA…

Vrankunge Trädgård

Vrankunge Trädgård gästspelar på Grand Samarkand lördag 13 okt, 20 okt och 29 okt. Ta del av deras fina utbud av höstblommor, växter, kransar mm. Du hittar dem…

Höstmarknad, Kokobello & Skye

Lördag 6 oktober kl 10-18 är det höstmarknad/familjedag på Grand Samarkand. Det blir en färgsprakande shoppingfest där gångstråken kantas av butikernas härliga hösterbjudanden. Producenter från Bondens…

Grand Samarkand
×