öppet vardagar 10-20 • helger 10-18
Gilla oss på Facebook
  • index-banner-1
  • index-banner-3

Söka jobb

Är du intresserad av att jobba på Grand Samarkand?

Då är du välkommen att kontakta den butik, café eller restaurang du önskar jobba i. Kontaktuppgifter hittar du här:

3butiken Samarkand www.tre.se
Akademibokhandeln www.akademibokhandeln.se
Apoteket www.apoteket.se
Apotek Hjärtat www.apotekhjartat.se
Askelyckan www.askelyckan.se
Baked & Grilled katten78@live.se
Bergqvist Skor www.bergqvistskor.se
Bik Bok www.bikbok.com
Bixia www.bixia.se
Carlings www.carlings.se
Cassels www.cassels.se
Cervera www.cervera.se
Chili & Wok www.chili-wok.se
Clas Ohlson www.clasohlson.se
Cubus www.cubus.com
Deichmann www.deichmann-sko.se
Dressmann www.dressmann.com
Duffy info@vaskaffaren.se
Espresso House www.espressohouse.se
EuroNail www.euronail.se
Flash www.flashwoman.se
Game www.game.se
Gerdas Te & Kaffehandel www.gerdaste.se
Gina Tricot www.ginatricot.se
Glitter www.glitter.se
Graffiti Café www.graffiticafe.se
H&M www.hm.com
Hallbergs Guld www.hallbergsguld.se
Hemtex www.hemtex.com
Indiska www.indiska.se
Intersport www.intersport.se
JC www.jc.se
Jack & Jones www.jackjones.com
Jezz jezz.kalmar@hotmail.com
KappAhl www.kappahl.com
Kicks www.kicks.se
Life www.lifebutiken.se
Lindex www.lindex.com
McDonald’s www.mcdonalds.se
Multi Brand Shoes www.multibrandshoes.se
MQ www.mq.se
Name it www.nameit.com
New Yorker www.newyorker.de
Pieces www.pieces.com
Phone House www.phonehouse.se
Polarn O. Pyret www.polarnopyret.se
Scorett www.scorett.se
Skult www.skult.se
Smycka www.smycka.se
Stadium www.stadium.se
Subway www.subway.com
Synsam www.synsam.se
Systembolaget www.systembolaget.se
Telia Sonera www.telia.se
Tele2 www.tele2.se
The Body Shop www.thebodyshop.se
Phone House www.phonehouse.se
Ur & Penn www.uropenn.se
Zizzi www.ball-group.com
Vero Moda www.veromoda.com
Volt www.voltfashion.se
Village www.village.se

Du kan också söka jobb direkt hos Arbetsförmedlingen. En länk till deras webbplats hittar du här:

Öppettider

Mån - Fre 10:00 - 20:00
Lör 10:00 - 18:00
Sön 10:00 - 18:00
ICA Maxi 08:00 - 21:00
McDonald's 09:00 - 24:00
 
Öppettider storhelger →

3-års jubileum 25-27/4

Nu fyller Grand Samarkand 3 år! Tänk att 3 år redan gått sedan den stora Grand Opening dagen. Detta ska vi förstås fira i dagarna 3…

Body Shop VIP event 25/4

Välkommen på VIP event hos The Body Shop fredag 25 april kl 14.00-20.00!

Smycka ny konceptbutik

Smycka har byggt om till en helt ny konceptbutik med nypremiär fredag den 18 april. Nya varumärken som Diesel och Armani kommer in. Välkommen in till Smyckas nya,…